KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17138077
nr 1713 8077
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, ”Ögat”. Signerad, numrerad 44/100. Gicléetryck, bildmått: 27x38 cm. Yttermått inklusive ram: 31x40 cm
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:30:53
14/7 18:57:04